Погода

13 вересня — День працівників


нафтової, газової та


нафтопереробної промисловості

Теофіпольська дільниця Акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Хмельницькгаз”, займається транспортною роботою та забезпеченням усього складного технологічного процесу доставки газу населенню, підприємствам, установам та організаціям. На сьогодні в дільниці працює 60 працівників, які задіяні в процесі безперебійного та безаварійного газопостачання всім категоріям споживачів. Адже Теофіпольський район газифікований стовідсотково, тому ми відповідаємо за те, щоб газ щоденно надходив у кожну із майже 11 тис. родин району та користувались ним 136 об’єктівкомунально-побутового та промислового призначення. Тож наша праця – це цілодобова відповідальність за безпечну роботу 818 км газопроводів в районі.

Розвиток фізичної


культури та спорту –


запорука здоров’я кожного

Шановні працівники фізичної культури,
вчителі,тренери,спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту! Щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту.
Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя,важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави.Тому наше спільне завдання - залучити в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього створити всі відповідні умови. Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог, високих здобутків у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

Відгук на збірку прози й поезії «Татова хата»

Дуже вдячний нашій народній газеті «Життя Тефіпольщини» за те, що зараз я тримаю в руках таку задушевну збірку романтично-ліричної прози й поезії. А було так.
2017 рік. На превеликий мій смуток, я вже в таких високих своїх літах, останній раз відвідав своє рідне, миле, дороге серцю село Святець – колисочку мого худенького сирітського дитинства.
Як завжди перечитую районку, як любовно називають свою газету наші люди і натрапив на оповідання «Батьківська хата». Читаю…
Ой, як все написане близьке моєму серцю, моїй душі! Тож і наша хата діда Василя була такою. Тож і ми, дітлахи, так само з нетерпінням, цитую, «…чекали Різдвяної куті, Великодньої крашанки і прохолоди, яка віяла від стін та землі, вбраних липою, м’ятою, татарським зіллям на Трійцю…
Стара батьківська хата…