Погода

Все заради дітей


Свято дитинства – свято сюрпризів. Шостий рік поспіль Хмельниччину 1 червня сколихує спортивний бум. З усіх куточків області з’їжджаються футболісти,

волейболісти, баскетболісти, легкоатлети, кращі танцювальні колективи, туристи, переможці «Ігор патріотів» та мужні перетягувачі канату, а цього року завітали і тенісисти. Всіх їх об’єднує проект під назвою «Спартакіада Поділля» який проходить за підтримки народного депутата України Олександра Гереги та громадської організації «За конкретні справи». То ж перший день літа запам’ятається його учасникам надовго.


У «Спартакіаді Поділля- 2018» брали участь шість команд і з нашої Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, три – з туризму, «Ігор патріотів» та тенісу. Змагання проходили у Чемерівцях. Була нагода побачити, як влаштовують відпочинок в іншому регіоні. Скрізь нашу команду супроводжував провідний спеціаліст відділу питань соціальної політики Чемеровецької ОТГ Людмила Кузнецова, все було дуже продумано, ми постійно були оточені її увагою.
Свято пройшло на високому рівні. Ігри, розваги, атракціони, виступи дитячих колективів у парку відпочинку вразили організованістю, змістовністю і великою любов’ю до дітей. Прикро, що наша місцева влада не спроможна організувати дійсно щире дитяче свято. Однозначно, що без допомоги заможних людей таке свято не організуєш. Але варто пам’ятати, що світ міняється. Міняється спосіб мислення і потрібно об’єднуватися заради того, щоб виховати здорове майбутнє покоління.
Команда ГО « За конкретні справи» подарувала щирі емоції радості від успіху і учасникам спартакіади гурту «Екшен» дитячої музичної школи, де керівником Зоряна Ковтонюк. Заслужена перемога в спортивних танцях принесла їм поїздку на море. А наші школярі були нагороджені поїздкою до Львова.
Свято «День дитинства» організаторам вдалося, адже відчувалося, що все робиться заради дітей Хмельниччини і віри, що праця і творчість повинні винагороджуватись.
Олена Станчук, вчителька Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1