Погода

Добре, що в Теофіполі є такий

 

майданчик

Нещодавно на території Теофіпольського НВК ЗОШ І ступеня-гімназія відкрився спортивний майданчик зі штучним покриттям. Його вже встигли оцінити місцеві любителі футболу. Залишилося ще встановити тут освітлення. Федерація футболу Теофіпольщини вже встигла організувати і провести тут перехідний кубок серед підприємств та організацій. У цих змаганнях взяли участь 10 команд, вони були поділені на дві групи. Це ветерани, поліція, «Зімертал», газовики, ТОВ «Україна-2001», підприємці, РЕМ, МНС, «Стома-люкс», КП «Теофіпольлісвод».

Літа летять,

 

а мені не хочеться старіти

 

Непомітно, але впевнено вступила у свої права осінь. І саме у таку пору, коли ча-рівниця осінь порозвішувала на гілочках дукати золотого листя, вся Україна відмічає день людей поважного віку.
Щоправда, у Міністерстві праці та соціальної політики люблять уточнювати, що це не зовсім свято, а ще один привід згадати про людей похилого віку, і в кращому випадку підвищити їм пенсію.
Пенсіонери отримують від держави по мінімуму, але становлять активну частину нашого населення. Чому активну, спитаєте ви? А тому що ця категорія найактивніша на виборах. Тож турбота про наших стареньких у нашій державі повинна виходити далеко за межі соціальної проблеми.
Нещодавно з ініціативи голови ветеранської організації Євгенії Кренціглової у Новоставецькому сільському Будинку культури було проведено святкову зустріч під назвою «Літа летять, а мені не хочеться старіти». Організатори свята вирішили хоч трохи різноманітності внести в життя дітей війни, ветеранів праці, жителів поважного віку сіл Новоставці та Кривовілька. Адже їм часто не вистачає спілкування з ровесниками, з людьми схожої долі, з якими разом можна пригадати дні юності, шкільні роки.

У відділку № 1 (село Бережинці) ТОВ «Україна-2001», де обробляється 1500 гектарів землі,  працює до 70 людей. Проживає в Бережинцях та Рідці 471 чоловік, з них працездатного віку 272 - то ж це добрий показник зайнятості сільського населення. Розвивається  і рослинництво, і тваринництво. Задоволений керівник відділку Микола Голуб, адже зберігся молочно-товарний комплекс, люди мають роботу, регулярно отримують заробітну плату. Бо яке ж село без ферми? На сьогодні в господарстві утримується  400 корів, кормова база достатня, є всі умови для зростання продуктивності галузі.  

Живуть в


Бережинцях трудящі люди

- Хотілося б, звісно, - вболіває за майбутнє і господарства, і рідного села Микола Іванович, - щоб залишалася молодь, щоб була зміна для наших трудівників, щоб було кому і корови доїти, і свиней доглядати, і працювати на сільськогосподарській техніці, і на автомобілях. Бо в нас ще може бути, і заробітна плата непогана, і орендна плата за земельний пай в грошовому вимірі становить 12 306 гривень, а в натуральному – 17 центнерів зерна та 2 мішки цукру. Господарство постійно підтримує громаду, соціально-культурні об’єкти. От закупили ми три сучасних дитячих столи з стільцями в шкільну їдальню за 12 тисяч гривень, фарби для ремонту приміщення школи на 5 тисяч гривень. Вивезли 300 тонн відсіву аби підсипати сільські дороги, придбали 1000 метрів пластмасової труби для ремонту водогону, адже він на нашому балансі. А для Бережинецького сільського будинку культури закупили музичний центр. Тобто, робимо все можливе, аби кращими ставали наші села, умови проживання для людей. Завжди підтримує наші соціальні починання президент ТОВ «Україна-2001» Вадим Лейві, це дуже багато значить.

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ –


КОЛЬОРОВИЙ НАСТРІЙ

 

Нещодавно, чудової жовтневої пори, в Шибенській ЗОШІ-ІІІ ступенів відбувся захід під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Цей тиждень недаремно ми запланували у жовтні.Це саме той час, коли природа найбагатша кольорами, коли на вулиці можна помилуватися різноманіттям усього спектру.

 Кожний день тижня був особливий. Він присвячувався якомусь кольору і мав свій захист. Протягом усього періоду були заплановані різні заходи. У одязі дітей, оформленні школи, кожного дня був присутній відповідний колір. Було дуже цікаво спостерігати за дітьми,коли вони демонстрували один одному елементи одягу. Особливо приємним було те, що вчителі не залишилися осторонь, а взяли активну участь і підтримали дітей. Такі моменти зближують шкільну родину, роблять її єдиною цілою.

Позитивний досвід зустрічі

Нещодавно відбувся захід, пов’язаний з обміном учнів на 1 навчальний день. Цей обмін здійснили між собою учні 8 та 9 класів із Воронівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та учні 9 та 11 класу із Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учнів Шибенської школи зустріли наші учні із неприхованою цікавістю, радістю та позитивом. Наші гості мали змогу пройтися коридорами школи, побачити просторі, світлі класи, взяти участь у безпосередньому процесі навчання та показали себе, свій командний дух, спритність, винахідливість під час гри-квесту «Козацька слава».