Погода

У вівторок, 10 вересня, голова районної ради Андрій Петринюк провів нараду з керівниками комунальних підприємств та окремими керівниками відділів райдержадміністрації. Участь у нараді взяв і перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський. Адже зібралося кілька нагальних питань, які треба було спільними зусиллями вирішити.

 

Говорили

 


про важливе

 

Спочатку обговорили ситуацію по Ординецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Як повідомив директор Олександр Скотяк, у десятому класі тут мало навчатися 3 учнів, однак, як тільки розпочався новий навчальний рік, надійшов наказ з міністерства освіти та роз’яснення з департаменту освіти та науки облдержадміністрації. Ось що це означало: якщо в сільській старшій школі, тобто 10-11 класах є менше, ніж 5 учнів, така форма навчання, як індивідуальне навчання, відміняється.

Виставка «Агро-Поділля –

 

2019»  представила

 

щедроти  подільської землі

 

Вже стало гарною традицією сонячного вересневого дня підводити підсумки та ділитися успіхами й досягненнями агропромислової галузі Хмельниччини.
7 вересня, в суботу, у Хмельницькому відбулося урочисте відкриття ХХХІІ обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля – 2019». Цьогоріч до участі у заході долучилося більше 350 учасників з усіх регіонів України та закордону. Також традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представили райони області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади та лісові господарства.
Вже дев’ятий рік поспіль аграрії Хмельниччини є лідерами по урожайності ранніх зернових культур. З чисельності великої рогатої худоби область в Україні займає ІІІ місце, з чисельності поголів’я корів ІІ, по темпах росту виробництва молока І місце в державі.

Щоб росли -

 

зеленіли ліси


У третю неділю вересня в Україні відзначається день працівника лісового господарства, людей, які піклуються про лісові багатства нашої країни, відтворюють їх, сприяють раціональному використанню. Про робочі будні КП «Теофіпольлісвод» знову нам розказує директор підприємства Володимир Богач:
- Найперше, що хочу зазначити, це свято не лише працівників «Теофіпольлісводу», а кожного жителя нашого району. Бо від кожної людини залежить благополуччя лісового фонду Теофіпольщини. Якщо кожна людина щороку посадить деревце, у себе вдома, у видолинку, у лісі, догляне його, якщо кожна людина прибере після себе у лісі, зелене вбрання нашого краю буде радувати нас, давати нам життя ще довго-довго.