Погода

Об’єднало свято

 

громади


День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всі громади – від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.
У Філії «Рідний край»ПрАТ «Зернопродукт МХП» вже стало доброю традицією щорічно вітати першокласників з Днем знань. Представники Філії відвідали кожну школу, де підприємство орендує землі та вручили 175 першокласникам рюкзаки зі шкільним приладдям.

Вшанували загиблих


захисників України


28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Теофіполі, біля Божої матері, пам’ятного знаку героям Майдану та всім захисникам української землі з ініціативи благочинного Православної Церкви України, митрофорного протоієрея отця Василя Крисака вшанували загиблих захисників України.
Цей день встановлений на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві відповідно указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року.
Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
Як відомо, бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу - місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося звільнити місто, але тут втрутилася російська армія. У плани Москви не входило здавати важливий стратегічний пункт, тому вона кинула проти українців свої регулярні війська.

Із колегії


райдержадміністрації


30 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Віль-шинського та за участю голови районної ради Андрія Петринюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
Спочатку заслухали інформацію начальника відділу освіти Майї Мельник про підготовку закладів освіти району до початку нового навчального 2019-2020 навчального року, де було детально проаналізовано напрямки діяльності освітньої галузі району, умови для запровадження реформи «Нова українська школа», визначено заходи, спрямовані на покращення якості освіти у районі (інформація у повному обсязі надрукована у «ЖТ» № 35 від 29 серпня 2019 року). Після обговорення питання колегія прийняла рішення про визнання підготовку закладів освіти до нового навчального року задовільною. Однак відділ освіти райдержадміністрації має забезпечити створення належних матеріально-технічних умов для оптимальної організації освітнього процесу в закладах освіти протягом навчального року, вжити невідкладних заходів щодо завершення підготовки котелень закладів освіти до опалювального сезону та забезпечення навчальних закладів твердим паливом, виконання заходів по економії енергоресурсів, визначення ліміту на електроенергію з урахуванням реальних потреб на 2019/2020 навчальний рік, регулярне підвезення учнів до закладів освіти шкільними автобусами, контроль за організацієюраціональногохарчуваннядітей та дотриманням норм харчуванняпротягомнавчального року.

Щасливого тобі навчального року,

 

рідна школо!

 


Традиційно, по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника в Ординецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адже цьогоріч наша шкільна родина поповнилася учнями з Лютарівської школи: це Назар Гвоздецький, Тарас Лисенко, Владислав Чубій, Анатолій Чубій, Ілона Варениця, Максим Ткачук.Гучними оплесками ми вітали цих галасливих школяриків і зичили їм успіхів у новій шкільній родині.
Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для наших першокласників Андрійка Дядюка, Соломійки Зобової, Софійки Гончарук, Сніжанки Ковальчук, Дениска Мартинюка та Сергійка Ткачука, які ще так невпевнено переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. З напутнім словом звернулася до дітей їхня вчителька Зоя Гуцалюк, а подарунками першокласників порадували від ТОВ «Україна -2001».

Життєво важлива галузь


8 вересня в Україні відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Отже, це професійне свято трудового колективу і нашої Теофіпольської дільниці АТ «Хмельницькгаз». За цим святом – постійні трудові будні, адже ми забезпечуємо безперебійне та безаварійне газопостачання споживачам, робимо все для того, аби до підприємств та будинків жителів району надходило голубе паливо, обслуговуємо газопроводи, ремонтуємо газове обладнання.
На балансі дільниці знаходяться 622 км. газопроводів, 74 ГРП, 75 ШРП, 851 будинкових регуляторів. Дільниця обслуговує 10 998 абонентів(фізичних осіб) та 355 об’єктів комунально-побутового призначення. Організоване цілодобове чергування аварійних бригаду складі 12 чоловік, якщо виникає потреба, залучається ще 1 бригада.