Погода

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА:

 


ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ

 

2019 рік - час для розвитку реформи «Нова українська школа». Знову 280 першокласників прийдуть у змінену школу. На них чекатимуть перепідготовлені вчителі, нові, засновані на сучасних потребах, програми та новий освітній простір, у який держава знову  -  вже другий рік поспіль  - інвестує 1 млрд.грн. на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування.
Робота над поширенням реформи на базову школу також триватиме у 2019-му році - протягом нього має бути представлений проект Держстандарту базової шкільної освіти, який на десятиліття визначить, якими компетентностями, знаннями та вміннями мають оволодіти учні 5-9 класів НУШ.
Якісне навчання неможливе без захисту гідності кожного учасника освітнього процесу. Водночас, якщо дорослі можуть себе убезпечити, діти залишаються вразливими. Саме тому, у 2019-му МОН працюватиме над розвитком антибулінгових програм, вдосконаленням функціонування сфери інклюзивної освіти.
На виконання вимог діючого законодавства в районі проводиться активна робота з створення умов для доступності здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти, реалізації Концепції «Нова

 

українська школа», впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

І в нас стало краще


Готовий до нового навчального року і наш заклад дошкільної освіти «Сонечко». За нашим зверненням філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» виділила кошти для придбання вапна, фарби, інших будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт. Щиро за це дякуємо директору підприємства Володимиру Прокопчуку, зичимо йому всього найкращого. Слова вдячності висловлюємо і власнику магазину господарчих товарів Володимиру Мельничуку та продавчині Галині Герасимовій, які завжди з розумінням ставляться до наших проблем.
Знову підтримали нас підприємець, депутат районної ради В’ячеслав Шведа та голова ФГ «Траволинь» Володимир Шведа. За власні кошти придбали для садочка нові гарні тюлі на всі вікна, а в нас їх багато. Одразу стало набагато привабливіше та затишніше.
За кошти державного бюджету отримали ми комп’ютерну техніку, це просто прекрасно, адже в нас її ще не було. А посприяли нам в її придбанні начальник відділу освіти Майя Мельник та методист Олена Рудюк.

До нового навчального

 

 року – готові

 


 

Ось знову ми зустрічаємо День знань. Зустрічаємо в оновленому, після косметичного ремонту приміщенні, у світлих, затишних класних кімнатах,в оновленій їдальні. Спільними зусиллями створили для наших учнів такі комфортні умови для навчання та виховання. Найперше, хочу висловити щиру подяку батькам. Адже добровільно, усім серцем вболіваючи, аби у селі збереглася школа, аби продовжувала надавати якісні освітні послуги, зібрали 20 тисяч гривень для проведення ремонтних робіт. Особисто дякую голові батьківського комітету школи Галині Герасимовій, яка сприяла самоорганізації батьків.
Як і щороку, підтримали нас В’ячеслав Шведа та Володимир Шведа, наші постійні благодійники. Адже долучилися до переобладнання шкільної їдальні, закупили три ванни для миття посуду та умивальник, за їх кошти було облицьовано десять квадратних метрів стіни.Задоволена кухар шкільної їдальні Ніна Воронюк (на фото), адже це необхідно було зробити згідно санітарних вимог.
Допомогла нам і філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» в особі директора Володимира Прокопчука. Були оплачені будівельні матеріали в магазині “Господар», виділено пальне для обкошування обширної пришкільної території. Надала філія і кошти для ремонту накриття парадного входу у приміщення.

Мій прапор

 


З опаленими темними краями,
Під кулями пробитий в трьох місцях,
Розп’ятий на музейній діарамі
Живе мовчазно жовто-синій стяг.
На ньому присягались в вірній дружбі,
Залишивши написи прості,
Солдати вже безстрокової служби
З однаковим фіналом у житті.

Все починається

 

зі школи

 

 


За попередніми даними першовересневий дзвінок покличе за парти Поляхівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –колегіум 173 школярів. До початку нового навчального року заклад готовий, проведений ремонт, до опалювального сезону готова і газова котельня. То ж під час районного об’їзду освітніх установ отримала директор Валентина Савчук схвальні відгуки.
Валентина Миколаївна працює на такій відповідальній посаді 22 роки, бере участь у творчому клубі обласної Асоціації керівників закладів освіти. Хоч, звісно, найперше відповідає за покращення матеріально-технічної бази НВК, переконана, що саме директор має бути для вчителів взірцем високопрофесійності у наданні учням якісних освітніх послуг. Тому, як вчитель географії, щороку отримує найвищі результати зі свого предмету у ЗНО (80-100%). А цьому передує постійна кропітка робота, індивідуальні заняття з обдарованими учнями. Не репетиторство, ні, а просто відданість улюбленій професії. Гордиться, що впродовж кількох останніх років її випускники Яна Погосян, Анна Красілич, Яна Михальчук та Мар’яна Оніщук стали студентами географічних факультетів університетів державної форми навчання.