Погода

    У цей весняний день, коли пробуджується природа, коли білі метелики-хмаринки у синьому небі сповіщають про прихід весни, коли сонячні промінчики прогрівають землю, у Строковецькій ЗОШ І –ІІ ступенів щорічно проводяться виховні заходи, приурочені пам’яті геніального Кобзаря – Тараса Шевченка. Цього разу,11 березня, було проведено флешмоб «Уклін тобі, Тарасе», присвячений 205 –й річниці з дня народження Т. Г.Шевченка.

    Розпочала свято учениця 9 класу Марина Кравчук, яка пригадала основні віхи життєдіяльності поета і його літературну діяльність.

    Під час заходу усі бажаючі учні мали можливість продекламувати поезію видатного українського поета. Глибоко зворушило виразне декламування балади «Тополя» ученицею 7 класу Кариною Лац. Активними учасниками були учні молодших класів: Тетяна Кравчук, Яна Байдюк, Артем Олексюк, Сніжана Оперчук, Олександра Квасюк, Альона Панасюк, Наталія Птащук.

   Вразили своєю лаконічністю і виразністю поезій Богдана Байдюк, Дарина Лац, Ангеліна Денисова, Ярослав Перчук, Яна Гаврилюк, Діана Птащук, Богдан і Олександр Лахманюки, Марина Кравчук.

    Вічно живі слова ще раз доторкнулися до серця кожної дитини. Поезія Тараса Шевченка надихає людей у різних куточках Землі. Він переймає кожного, хто щирим серцем звертається до його слова і в кожному залишається простим, як сльоза та сміх, проникливим і довірливим братом, товаришем, ласкавим або розгніваним батьком і водночас учителем з невичерпною, як Всесвіт,  мудрістю.

    Такі виховні заходи навчають молоде покоління любити Україну, вболівати за її долю.

 Ольга Шпиця, вчитель української мови та літератури