Погода

До 100-річчя Соборності України


Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році рівно 100 років тому, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.
Вкотре високий дух патріотизму проявили учні та вчителі Теофіпольського НВК «ЗОШ І ступеня гімназія». З 21 по 25 січня в школі пройшов Тиждень Соборності України. Державне свято учні школи відзначили урочисто та патріотично. Шкільним бібліотекарем Оленою Голодригою було організовано тематичну виставку літератури «Україна – єдина Соборна держава». Для учнів 5-11 класів було проведено урочисту лінійку «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!».Для школярів 1-4 класів був проведений єдиний урок національно-патріотичного спрямування «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Під час урочистої лінійки та свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу «Живий ланцюг єднання». Гаслом дня стали слова: «Ми, діти України, за руки візьмемось. З’єднавшись назавжди, один одному всміхнемось!». Всі учні та вчителі школи створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Після цього був проведений танцювальний флеш-моб «Перлина-Україна».


Свою любов до рідної країни проявили учні 2 та 6 класів у своїх малюнках «Я люблю Україну». А класні керівники провели тематичні виховні години.
У фойє школи, до 100 річчя СоборностіУкраїни, учнями 2-11 класів було створено карту України «Україна-єдина». Навколо якої діти прикріпили свої символічні серця, об’єднані любов’ю до своєї країни. А учні 5-11 класів виготовили лепбук «100 років Соборності України». Урочисті заходи, які пройшли в стінах школи, спрямовані на виховання у школярів патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей. Свято стало ще однією нагодою для того, щоб ще раз переконатися, що в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов‘ю до України.
Інна Смеречинська, педагог-організатор