Погода

Можна лише по-доброму подивуватися завзятості, вірності народним традиціям фольклорного гурту Волицького сільського будинку культури. Бо ж вже не один рік директор Наталія Вдович та художній керівник Василь Поліщук збирають любителів народного фольклору, української пісенної обрядової творчості та розучують колядки і щедрівки.  Аби створити святковий настрій односельцям, трудівникам місцевого та сусідніх агропідприємств, працівникам установ та організацій Теофіполя.

У цій школі вчилася моя бабуся, мої батьки. У цій школі вчилася і я, мої брати і сестри, мої діти та внуки. Скільки сотень дитячих  ноженят переступали її міцні, незмінні дубові пороги. Скільки уже дорослих  юнаків і дівчат  розлетілися по світах із її стін.

Старенька наша школо! Старенька ти, але ще така міцна. Бо доглядаємо тебе, шануємо, не забуваємо, не минаємо. Заходимо  і самі, і тоді, коли нас запрошують. Так було і цього разу. Запросила нас Людмила Маринюк, , класний керівник  10 класу. Зібрались ми в актовій залі, що дуже гарно облаштована у найбільшому класі школи.

Наказ № 5 від 2 січня 2019 року

На підставі Закону України «Про вибори Президента України» наказую встановити наступну вартість одиниці друкованої площі в газеті «Життя Теофіпольщини» під час виборчої кампанії з виборів Президента України 31 березня 2019 року:

1.Для матеріалів виборчих комісій – 9 гривень за 1 кв.см.;

2.Для агітаційних матеріалів, які будуть оплачуватися з виборчих фондів кандидатів на пост Президента України – 12 гривень за 1 кв.см.;

Для матеріалів політичної реклами, що висвітлюють виборчу кампанію з виборів Президента України – 12 гривень за 1 кв.см., на першій сторінці – 15 гривень за 1 кв.см.

Редактор                                             Галина Тебенько

Роки йдуть, летять… Зима сама вже давно всунулась в мої високі літа: весна дитинства й юності швидко відцвіла білим, а то й чорним цвітом, - я виріс і полетів; звичне тепле літо, а часом сире з протяжними дощами, то спекотне, безповоротно минуло; а на осінь, яка так непомітно підкралась, ще й досі оглядаюсь, не прощаюсь з нею – вона для мене дуже ранньою була. Але про неї  іншим разом.

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

У Мар’янівській загальноосвітній школі I-II ступенів була проведена літературно-музична композиція  «Святий чудотворець, Отець Миколай, спішить з подарунком у кожну оселю, щоб були всі діти щасливі й веселі».