Погода


Багато завдань і обов’язків має наш волонтерський загін «Турбота». Одним із них є  охорона навколишнього середовища, зокрема турбота про птахів. Навесні у школі проводиться  екооперація «Шпачок». Це час, коли діти беруть активну участь у виготовленні шпаківень для перелітних птахів, а у Міжнародний день птахів радо  розвішують їх.
   Але найбільше дітки піклуються про зимуючих птахів, яким надто важко живеться узимку. Адже страшнішим за люті морози для них є голод. Статистика дуже сумна: суворої зими із десяти синичок виживає всього одна.
Ось і цьогоріч волонтери стали ініціаторами участі у проведенні важливого природничого заходу- Міжнародної екооакції «Врятуй пташку-створи годівничку». Діти 2-4 класів активно долучилися до її проведення: вдома разом із батьками, дідусями виготовили пречудові годівнички, підготували і принесли багато їжі для птахів. Впродовж  цього важливого заходу з дітьми проведено цікаві бесіди про значення птахів у житті людини й у природі, вікторини, конкурси загадок на відповідну тематику.

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Адже сьогодні від професійності та сумлінності її працівників залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях. До того ж  в сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, то ж енергетична безпека є вкрай важливою для нашої країни.
Напередодні Дня енергетика – свята мужніх, сміливих, сумлінних, високопрофесійних та досвідчених працівників  – спілкуємося з директором Теофіпольського РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» Василем Борболюком.


З 11 державних освітніх закладів професійно-технічної освіти у Хмельницькій області, які готують робітничі кадри, Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей останніми роками за рейтинговими показниками  стабільно посідає 5-6 місце. Треба визнати, що це результат щоденної напруженої роботи адміністрації та всього трудового колективу ліцею, здобутків учнівської громади. То ж про успіхи та робочі будні розмовляємо з директором закладу Павлом Гладищуком.
Що на сьогодні представляє собою Теофіпольський ПАПЛ?

Важко в це повірити,  але факт залишається фактом – у Володимира Антоновича Поліщука із Волиці  депутатський стаж  у 2018  склав 60 років! Чи може ще хтось похвалитися такою цифрою?

А починалося все так. У 1958 році, працюючи секретарем комсомольської організації колгоспу ім. Леніна, його вперше обрали депутатом сільської ради.  Проявив тоді себе юнак із найкращої сторони, був ініціативним, трудолюбивим, старався сумлінно виконувати всі доручення. Отож, як кажуть, пішло-поїхало. Бо далі постійно переобирався депутатом, хоч працював економістом колгоспу, головним бухгалтером, заступником голови колгоспу і товариства.

Нелегка ця депутатська ноша. Бо всі роки працював з людьми, виконував їх зауваження і побажання.  У 1985 році був обраний депутатом Теофіпольської районної ради народних депутатів. Був два строки.


Сім’я – це місце, де виховуються загальнолюдські цінності і поняття. Саме в сім’ї починається становлення і гармонійний розвиток кожної дитини. Здорова сім’я – це основа щасливого життя.
З метою популяризація спорту та здорового способу життя серед родин
6 грудня у Теофіпольському НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» відбулося спортивне свято, яке організувала для своїх вихованців та їх родин класовод 2 класу Антоніна Ліщук «Спортивна родина-здорова Україна».