Погода

В здоровому тілі – здоровий дух


Витоки виникнення сучасних силових видів спорту можна знайти у Стародавній Греції. Уже в ті часи найбільш освічені люди відстоювали ідеї гармонії тіла й духу, віддаючи перевагу естетичному вихованню. Древньогрецькі скульптори розробляли канони краси, що будувалися на оптимальних пропорціях тіла людини, яких намагалися досягти ті, хто займався силовими вправами.
У наш час здоровий спосіб життя є актуальною темою, яка потребує особливої уваги. Звісно, кожна людина і, особливо, молодь повинна дбати про своє здоров’я, адже попереду ціле життя, сповнене пригод, праці й усмішок. І не випадково Філія «Рідний край» довгий час підтримує Новоставецьке відділення з важкої атлетики Теофіпольської ДЮСШ, де займаються підлітки. Спортивну майстерність у цій школі вдосконалювали спортсмени-гирьовики Полміра Квіквініа, Василь Михайлінчик та інші.

Сподіваємося на краще


Своє професійне свято колектив філії «Теофіпольський райавтодор» ДП «Облавтодор» зустрічає у трудових буднях з надією на кращі здобутки та на краще фінансування. Всі доведені плани по дорогах ми виконали – і по договорах від Служби державних доріг, і від Служби місцевих доріг. Оскільки кошти на ремонт державних доріг ми освоїли ще в травні, і більше вони не виділялися, більше робіт виконали на місцевих дорогах, до Мар’янівки, до Колісця, Ільковець, Шибени. Ділянки місцевих доріг – до Човгузова, Олійників ремонтувалися іншими підрядними організаціями, які повигравали тендери. Ми також працювали по прямих договорах з сільськими радами, грейдерували дороги, ремонтували їх щебеневими та асфальтно-бетонними сумішами. То ж фінансовий стан підприємства у цьому році кращий, ніж у попередні роки, заборгованості по заробітній платі немає, навіть була можливість преміювати працівників.

А головне – опалення


Востаннє про хід будівництва першої черги районного будинку культури – спортивного комплексу – ми писали ще 19 липня. Бо ж основні будівельні роботи завершувалися, залишалося оздобити фасад, його фронтальну та бічну сторони, зробити благоустрій території. І твердопаливна котельня була практично готова. Висловлювалися припущення, що до річниці Незалежності України можна було б зробити урочисте відкриття. Хоч строки здачі в експлуатацію об’єкта постійно пересувалися. Нагадаємо, що розпочиналося будівництво в листопаді 2016 року. І в замовника – ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» – і в підрядника – ПП «Вектор М» - були тоді оптимістичні наміри. Будівельні роботи мали завершитися за півроку. Та вдарили морози, газову котельню, яка була вже давно збудована, не запустили, бо ніяк не могли вирішити питання з лімітом газу. А далі мали місце затримки з надходженням коштів з Державного фонду регіонального розвитку. Почали будувати твердопаливну котельню, але і в наступну зиму тепла не було. І ось так все протягнулося, хоч мали здати комплекс у ІІ кварталі цього року, потім дали будівельникам строк до 8 липня.

Ми роду козацького діти, землі української цвіт


Саме під такою назвою проходило свято для батьків у 3-ому класі Новоставецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочала свято гостя осінь Таня Павлюк, яка принесла в дарунок коровай та побажала миру для країни та кожної сім’ї. На свято завітав протоієрей Олександр, який приніс ікону Покрови святої Богородиці, розповів про історію походження цього свята. Учні разом із учителем попросили у Божої Матері захисту від хвороб, бід, голоду та війни. Продовжила історію свята класовод Світлана Бушинська, познайомила із походженням свята День захисника України.

Завершили гідно

Фінішував і Чемпіонат області з футболу серед ветеранів 40+. Наша команда, здобувши в останніх двох матчах 6 очок, покращила своє турнірне становище і перемістилась з передостаннього 7 на почесне 5 місце. За рівної кількості очок із ФК «Фортеця» до уваги брались результати очних зустрічей, де перевага на користь ФК «Іскра»- 1:1 і 3:0. Крім команди з Кам”янця-Подільського, позаду нас залишились Нова Ушиця і Старокостянтинів.