Погода

«Берізка» чекає 

До дошкільного закладу освіти «Берізка» у Базалії ми завітали 13 серпня. Якраз цього дня, як розказала нам завідувач Софія Пачковська, 53 роки тому, у далекому 1967, дитячий садочок був відкритий. А на цій посаді Софія Павлівна працює вже 43 роки, роботі надзвичайно віддана, разом з творчо працюючим колективом однодумців по крихті збирали досвід, запроваджували нове, цікаве, створювали комфортні умови для своїх вихованців. І ця кропітка праця давала свої плоди – впродовж багатьох років «Берізка» є одним з кращих у районі дошкільним закладом.
- Просто ми дуже любимо те, чим займаємося, - каже, - бо інакше не може бути, бо ж діти відчувають, що вони для нас – найдорожче, найкраще у житті. Одне сумно, що з року в рік дітей меншає. Коли я розпочинала тут працювати, садочок відвідувало 120 хлопчиків та дівчаток, а на сьогодні ми чекаємо на 1 вересня мише 37.


Якраз у «Берізці» завершували роботи з підготовки закладу до нового навчального року, до приїзду комісії з відділу освіти. Все вже побілили, пофарбували, покосили траву, поремонтували дитячий майданчик, залишилося ще дещо доробити.
- Подивіться, - усміхається Софія Павлівна, - які у нас бордюри, найкращі у Базалії. Добре, що до наших проблем завжди ставляться з розумінням благодійники з ТОВ «Україна-2001», ТОВ Волочиськ-агро»,ПП «Аслан-текстиль». От керівник відділку ТОВ «Україна-2001» Віталій Ткачук надає нам продукти, будівельні матеріали, продукти отримуємо і з ТОВ «Волочиськ-агро», а директор трикотажної фабрики Рамазан Шишман надав нам білизну, м’який інвентар, двигун у котельню, безконтактні термометри. Ще ж приватний підприємець Тарієл Мурадов подарував нам якісний посуд. То ж ми до початку навчального року повністю готові, будемо працювати у нових умовах, виконувати всі заходи, за яких має діяти садочок в умовах карантину.
Отож, «Берізка» чекає. Чекає, аби залунали у її стінах дитячі голоси, аби вести дівчаток та хлопчиків у прекрасний світ нового та незвіданого, у світ перших знань, перших вмінь та навиків. Бо вона просто вміє це робити.
Галина Тебенько