Погода

Стихія лютувала

Як і прогнозували синоптики, з четверга, 11 січня, погода на Хмельниччині різко погіршилася. Сильно сніжило, і вночі, і вдень наступні дні – у п’ятницю, суботу та неділю, трохи у понеділок. Ще ж потужний штормовий вітер невтомно робив свою роботу – перемітав дороги, задував сільські вулиці. Тож якщо згадати те, що було тиждень тому, 7 та 8 лютого, то тоді були лише квіточки.
Ось як прокоментував ситуацію головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління об’єктами комунальної власності Теофіпольської селищної ради Богдан Ковальчук:
- Всі ці дні напружено працювала снігоочисна техніка філії «Теофіпольський райавтодор», розчищала державні, а також місцеві дороги.

Бо ж через кілька годин після розчищення їх перемітало знову. У селищі Теофіполь та цукрового заводу працювала техніка ВУЖКГ Теофіпольської селищної ради. Місцеві дороги, сільські вулиці, під’їзди до сіл знову розчищала снігоочисна техніка ТОВ «Україна-2001», філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Зімертал», ТОВ «Нива», СТОВ «Волиця», СТОВ «Святець», ФГ «Кунчанський», ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» та ТОВ «Подільське». Тож у понеділок сполучення було відновлене до всіх населених пунктів, крім Гаївки. Найскладніше було пробитися до Михиринець, Малого та Великого Лазучинів, Червоного Случа, Новоіванівки та Єлизаветполя. А на дорозі з Ординець до Колок, потужний Джон Дір з ТОВ «Зімертал» застряг у сніговому заметі, довелося його відкопувати Манніту підприємця Юрія Ангелюка з Волиця-Польової. Втопився в снігу цей трактор і на дорозі з Карабіївки на Караїну. Тож можна тільки уявити собі, скільки було тут снігу! У вівторок Манніту філії «Рідний край» прочистив дорогу і до Гаївки. Тож було нелегко та непросто. Будемо сподіватися, що в цьому сезоні такої негоди вже не буде. Добре, що не трапилося ніяких надзвичайних ситуацій. Теофіпольська селищна рада дякує всім, хто долучився до боротьби зі стихією.
А.Джус