Надрукувати
Категорія: № 33 від 13.07.2020
Перегляди: 473

Люди, будьмо людьми!

Добрий день, дорога редакція нашої газети!
Ніколи не думала, що саме через вашу газету доведеться звертатись до людей, щоб нагадати їм, що ми – люди, а не «нелюди».
Не один раз на сторінках газети читала звернення людей про наклеп з приводу коронавірусу. Доки це не зачепило мою сім’ю.
Після виявлення цього захворювання у районі, «доброзичливці» почали розпускати чутки, що моя сім’я має коронавірус, щоб сусіди не ходили до нас. А коли ця брехня поширилась на мою дочку, яка працює в інфекційному відділенні ЦРЛ і щодня, як і всі інші працівники даного відділення знаходиться під загрозами захворювань (не тільки від цього захворювання, а й інших), терпіння моє ввірвалось.


Шановні Соботюк Іван, Молдаван Марія та вам подібні. Перед тим, як поширювати брехливі чутки, подумайте, чи маєте ви на це право, задумайтесь над тим, що можливо саме завдячуючи моїй сім’ї, хтось у вас залишився живим, а і інший натоптав десь стежинку.
Люди! Схаменіться!!! Подякуйте тим людям, що кожен день ризикують своїм життям, життям рідних, залишаються вірними клятві Гіппократа, рятуючи саме ваші життя.
А від себе особисто хочу висловити слова подяки тим людям, що не повірили цій брехні, підтримували, висловлювали слова подяки моїй дитині по телефону (адже ця брехня розійшлася і за межі району).
Слова вдячності хочу висловити медичному персоналу усіх структур даної лікарні, починаючи від рядового і до вищого керівника. Особлива подяка працівникам інфекційного, терапевтичного, реанімаційних відділень, бо саме їхні сім’ї перенесли такий же самий моральний тиск.
Прошу вибачення у тих людей, які перенесли дану хворобу і потерпають від цих же знущань. Вибачення прошу не за себе, а за тих людей, які не розуміють, що хвороби ходять по людях, а не по деревах. Моя вам підтримка і не дай Бог кому це перенести, бо в будь-який момент кожен з нас може бути в даній ситуації.
Людяності, розуміння, підтримки, здоров’я та багато років життя усьому людству.
З повагою
Світлана Кравчук,
с. Строки