Погода

Вшанували аграріїв

 

 

Напередодні Дня працівника сільського господарства у приміщенні дитячої музичної школи відбулися районні урочистості. До присутніх з вітальними промовами звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський та радник голови районної ради Андрія Петринюка Тетяна Фільчук.
Наголосили, що цього святкового дня є чудова нагода подякувати трударям-хліборобам, тим людям, для кого селянська праця є смислом життя, хто попри труднощі сумлінно робить свою справу. Подякували аграріям за те, що душею та серцем вболівають за розвиток рідного краю, роблять все для того, щоб щедрими врожаями колосилися ниви та текли молочні ріки. Побажали хліборобам міцного здоров’я, достатку, злагоди та радості у родинах, миру та спокою.


За значний особистий внесок в розвиток агропромислового виробництва, високий професіоналізм, невтомну працю кращих працівників агропідприємств та фермерських господарств нагородили грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області, районної

державної адміністрації та районної ради.


Святкову концертну програму подарували колективи та солісти районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи – чоловічий хор, народний аматорський фольклорний ансамбль «Гук», народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця», Галина Стадник та Вікторія Мельник з районного будинку культури, народний аматорський фольклорний колектив «Розмай» Кунчанського сільського будинку культури, хореографічний колектив дитячої музичної школи.
А.Джус