Надрукувати
Категорія: №46 від 15.11.2018р.
Перегляди: 622

Все починається у райвійськкоматі


Відповідно до спільної організаційної директиви Міністерства оборони та Генерального Штабу Збройних Сил України, з огляду на тривожну обстановку на сході країни, необхідністю оперативного керування процесами мобілізації, призовом громадян на строкову військову службу, залученням до військової служби за контрактом та виконанням інших оперативних завдань у жовтні 2015 року відновлено діяльність Теофіпольського районного військового комісаріату.
Для створення комфортних умов роботи військового комісаріату знадобилося три місяці. За цей час, завдяки всебічній підтримці та допомозі районної влади, керівників агропідприємств, приватних підприємців було визначено придатне приміщення та проведено його облаштування та технічне забезпечення.


В подальшому актуальним питанням щодо відповідності вимогам приміщень військових об’єктів постала відсутність окремого приміщення для зберігання зброї. Для цього необхідно було провести добудову до будівлі райвійськкомату окремого приміщення та його перекриття. Згоду на надання відповідних будматеріалів та проведення робіт попередньо надав Герой України, Заслужений працівник сільського господарства України, ветеран сільськогосподарського виробництва Василь Петринюк, шанована і знана людина як в районі, так і поза його межами. Приємно відзначити, що свого слова він дотримав. Практично із самого початку будівельних робіт, розмітки площі майбутньої будівлі до їх завершення-монтування та перекриття даху Василь Андрійович був присутній на будівництві, давав слушні поради будівельникам. Адже за плечима має чималий досвід зведення як будівництва об’єктів народного господарства, так і житлових будівель.
Вагому допомогу в організації будівельних робіт надали також голова ФГ «Євроколос» Леонід Стецюк та директор ТОВ «Святець» Василь Мастій.
Дозволю собі від імені структури, яку я представляю – від імені Збройних Сил України, від особового складу військкомату подякувати вам, шановні благодійники, за ваше хвилювання, за ваше небайдуже серце, за ваш справжній патріотизм!  Хоч ми не стоїмо на передовій, але для того, щоб наші підрозділи гідно виконували бойові завдання, все починається у військкоматі, і будь-яка допомога наближає нас до мирного життя.
Василь Кубін, військовий комісар Теофіпольського РВК, підполковник