Надрукувати
Категорія: №46 від 15.11.2018р.
Перегляди: 647

Робимо велику справу


Традиційно в Україні 16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. То ж це наше професійне свято. І зустрічаємо його, як і завжди, з надією на кращі здобутки нашого підприємства – Теофіпольської станційно-лінійної дільниці Волочиського центру телекомунікацій Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» - та, звісно, з оптимізмом. Бо саме ми, трудівники підприємства, скажу без перебільшення, робимо таку велику, важливу справу – забезпечуємо жителів району, підприємства, установи та організації безперебійним зв’язком, як традиційним, так і сучасним. То ж за рік, що минув, нам вдалося чимало зробити.
Наприкінці минулого року завершили будівництво оптоволоконної лінії від села Окіп Ізяславського району до Поляхової. Тут в приміщенні АТС встановили обладнання та вже підключили 65 абонементів, то ж вони вже користуються супершвидкісним інтернетом, робити підключення продовжуємо. Вирішується питання продовження оптоволоконної лінії до Романового. У наших планах – будівництво ліній до Волиці та Бережинець.
Ми завершили всі роботи по встановленню портів у Кунчі, тепер їх тут 80, по вулицях Береговій та Гагаріна в Теофіполі – 48. Також проклали оптоволоконну лінію з Кунчі до Святця довжиною 5,5 кілометрів.

ТОВ «Святець» допоміг нам при будівництві лінії технікою, за що ми щиро вдячні директору підприємства Василю Мастію. Зараз йде масове підключення, користуються нашими послугами вже біля 90 абонентів.
По Теофіполю ми розширили кількість юридичних осіб, яким підключили швидкісний інтернет, тепер їх вже 64 ( рік тому їх було 35), підключаємо квартири багатоповерхівок по вулицях Заводській та Небесної Сотні, зі змонтованого обладнання на 526 абонементів підключили вже 80. У наших планах – прокласти оптоволоконні лінії до Кривовільки, Коров’єго та Михнівки.
Що ж до стаціонарних телефонів, треба визнати, що їх кількість щороку зменшується, на сьогодні ми обслуговуємо 2210 телефонів, рік тому їх було 2706. Та ми будемо продовжувати їх обслуговувати.
То ж наш невеликий колектив продовжує сумлінно виконувати свої обов’язки, бо всі наші працівники досвідчені та відповідальні. Це інженер Анатолій Гринчишин, станційники Світлана Гринчишина, Василь Козак, Анатолій Цибуля, електромеханік І категорії Володимир Гоцак, електромеханік Петро Гарасим’юк, електромонтери 5 розряду Олександр Задорожний, Сергій Міщук (на фото), кабельщик Микола Таранчук, електромонтер електроживильних установ Віктор Карп’юк, водій Сергій Денисевич. Чітко виконує свою роботу і Алла Буяр з центру обслуговування споживачів № 7. Хочу зазначити, що практично всі працівники виконують по кілька посадових обов’язків, та справляються.
Напередодні професійного свята не можу не згадати про ветеранів, які віддали нашому підприємству багато років своєї трудової діяльності. Це Олександр Задерей, Палладій Осадчий, Ніна Параїл, Петро Квасюк. Зичу доброго здоров’я, родинного щастя, достатку, довгих років життя.
Трудовий колектив дільниці від усієї душі вітаю з святом, бажаю добра, любові, миру та спокою. З вами ми впораємося з будь-якими випробуваннями, все переможемо.
Микола Бровко, начальник Теофіпольської станційно-лінійної дільниці