Надрукувати
Категорія: №46 від 15.11.2018р.
Перегляди: 467

Незабутня подорож до міста Лева

Всі діти завжди з величезним нетерпінням чекають канікул: і веселих зимових, і усіма улюблених літніх, і коротких осінніх . А якщо вони проходять цікаво, з користю, то це подвійна радість.
Недавні осінні канікули для наших учнів були особливими, адже здійснилась мрія багатьох із нас: подорож до старого Львова. З перших хвилин нам здалося, що ми потрапили в зовсім іншу епоху, у Середньовіччя.
Розпочалась ця напрочуд цікава екскурсія з Верхнього Замку. Від побаченого з такої висоти у нас перехоплювало дух, адже звідти було видно майже усе місто! Потім ми помандрували до Порохової вежі, на площу Данила Галицького, площу Ринок. Дуже цікаво було у Вірменському кварталі, у музеї просто неба. Всі були в захваті, спустившись у копальню кави. А які шоколадні шедеври ми змогли побачити, купити і скуштувати в майстерні шоколаду! Такими смачнючими солодощами, впевнена, ми не ласували ніколи.


Часто Львів називають містом щасливих людей, і це недарма. Такими львів’яни та гості міста стають, потерши ніс чи вказівний палець пам’ятника невідомому, проте дуже талановитому художнику. А ще ми «побували в гостях» у двох братів, які винайшли гасову лампу. Сподіваючись стати ще щасливішими, доторкнулись до вишуканої бронзової скульптури на їхню честь.
Закінчилась наша екскурсія приємним відпочинком у аквапарку «Пляж».Там діти освіжились, вдосталь порозважались, повеселились. Приємно втомлені, але дуже щасливі, ми покидали осінній вечірній Львів, промовляючи не «Прощай», а «До побачення». Адже в таке загадкове місто , безперечно, захочеться повернутися знову і знову. Від кожного з нас пахло надзвичайно приголомшливим ароматом кави і неймовірно смачним львівським шоколадом (всі везли своїм рідним саме такі гостинці!)
За напрочуд цікаву екскурсію ми щиро вдячні нашому назамінному перевізнику Віктору Криворуку, який вже вкотре проявив батьківську турботу про наших дітей, толерантність, доброту.
Велика подяка вчительці початкових класів Ніні Романюк, яка допомогла мені організувати екскурсію. До речі, Ніна Олександрівна не вперше подорожує разом із нами, бо дуже любить свою роботу, дітей, захоплюється історією та культурою рідної країни.
Я дуже радію з того, що змогла наших діток хоч на один день зробити трішечки щасливішими.
Ця подорож надовго, а, можливо, назавжди запам’ятається нам усім. Адже ми отримали океан приємних вражень, позитивних емоцій, радісних відчуттів. Ми пишаємося і тішимося з того, що наша Україна багата на такі цікаві історичні пам’ятки, відомі постаті, події. Все те, що ми побачили і почули, залишиться однією з найпрекрасніших сторінок нашого життя.
Тетяна Ящук, педагог-організатор
Волицької ЗОШ І-ІІ ступенів