Погода

Фінал кубку

24 серпня, в День незалежності, на стадіоні «Юність» відбувся фінальний матч Кубку Теофіпольського району з футболу, в якому зустрічались місцевий ФК «ДЮСШ» та ФК «Зозулинці» (Красилівський район). Нагадаємо, що команда із Зозулинець за їхнім проханням приймає участь в Кубку і Чемпіонаті нашого району.
Матч видався цікавим і проходив в безкомпромісній боротьбі, оскільки виграти Кубок так саме почесно, як і Чемпіонат району. З перших хвилин на футбольному полі, як одна, так і інша команда спробували нав’язати свою гру. Перший тайм так би і закінчився, якби не влучний удар Юрія Мороза - 1:0. В другому таймі вже більше домінували і мали більше можливостей для взяття воріт футболісти ДЮСШ. Так і сталося, влучні удари Віталія Фрея та знову Юрія Мороза і рахунок стає 3:0.

Але матч був би не кубковим, якби команди «бились» не до кінця. І це хотіла довести команда гостей, яка зуміла забити один м’яч у відповідь і мала ще нагоди скоротити рахунок. Однак, іншої думки були хлопці з Теофіполя, які все таки довели матч до перемоги і заслужено виграли з рахунком 3:1.
Після матчу відбулось нагородження. Кращими гравцями було визнано Василя Колесника із ФК «Зозулинці» та Юрія Мороза із ФК «ДЮСШ». Кубок району над головою здійняв наш граючий тренер Олександр Царук. Федерація футболу вітає команду-переможця і бажає нових перемог в майбутньому.