Погода

Минулого тижня Гуманітарний штаб Теофіпольщини долучився до відправки продуктового вантажу у госпіталі Краматорська та Дружківки.

З початку війни Краматорськ перебуває під постійним ворожим об­стрі­лом, але тут працюють об’єкти обласної інфраструктури, комунальні заклади, діє Донецька обласна військова адміністрація.

Ще ближче до лінії зітк­нення перебуває Дружківка, але і там працюють заклади охорони здоров’я.

Ось що розказав організатор штабу Андрій Петринюк:

– До нас звернувся керівник волонтерського центру з Тернополя Володимир Мосейко, адже наш штаб є структурним підрозділом цього центру. Бо з’ясувалося, що у госпіталях цих міст відчувається гостра нестача продуктів харчування. На базі штабу у нас ще залишилася закрутка, ще деякі продукти довготривалого зберігання. Також підтримали нас директор СТОВ «Святець» Василь Мастій, голова ФГ «Кунчанський» Володимир Пицюк, надали по кілька мішків круп, цукру, муки. Щиро їм дякую. Ще ж цього дня зранку, коли ми мали відправляти вантаж у Тернопіль, нас дуже підтримали жителі вулиць Набережної та Гагаріна у Теофіполі. Коло своїх осель виставили все, що могли: була тут і картопля, і консервація. Висловлюю велику вдячність всім цим небайдужим людям. Все очільник ветеранської організації громади Володимир Кобера доставив на базу штабу у ТОВ «Подільське». Ми завантажили бус на Тернопіль, ще й трохи продуктів залишилося. Щоб їх забрати, Володимир Мосейко прислав свій бус. Довантажили його у Новоставцях, де знову працівники Новоставецького сіль­ського будинку культури організували збір продуктів. Долучилися до цієї акції і ветерани, і молодь, учні та вчителі Новоставецького ліцею. Тож наші продукти буди доставлені у госпіталі Краматорська та Дружківки, знаємо, що адміністрація цих закладів дуже дякувала, адже хворих, в тому числі поранених бійців, треба тричі на день харчувати. Ми ж будемо і надалі робити все, що можемо, задля підтримки Збройних Сил України, військових госпіталів, лікарень у прифронтовій зоні. Бо це наш внесок у велику перемогу, вона неодмінно буде, але це залежить від кожного з нас. Тому знову закликаю жителів громади, вчителів та учнів долучатися до акцій Гуманітарного штабу Теофіпольщини. Все принесене, все зібране буде доставлене нашим бійцям на передовій, бо хоч їх харчують, видають сухпайки, вони хочуть чогось домашнього; буде доставлене у госпіталі та лікарні прифронтової зони, жителям визволених територій, які знаходяться під постійними обстрілами.

Нагадаємо, що Краматорськ знаходиться за 55 кілометрів від Бахмута, а Дружківка – за 35 кілометрів напряму, а по автомобільному шляху – за 47 кілометрів. Незламна фортеця Бахмут продовжує героїчно стримувати наступ ворога в тому числі на Краматорськ та Дружківку.

Галина Тебенько