Надрукувати
Категорія: №32 від 09.08.2018р.
Перегляди: 977

«Іскра» з характером, або чому ми так любимо футбол

Напередодні відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка області з футболу. Наша команда, поступившись в першому матчі на виїзді в Старокостянтинові з розгромним рахунком 0:5, в суботу в домашньому поєдинку проявила справжній характер і командний дух. Мало кому вірилось в позитивний результат. Всі схилялися (та і я також) до думки - хоча би нічия, щоб не було соромно перед своїми вболівальниками. Але іншої думки були наші хлопці і головний тренер ФК «Іскра» Олександр Царук, який зумів налаштувати і згуртувати команду в потрібний момент.
Отож, про сам матч. ФК «Іскра» з перших хвилин заволоділа ініціативою і вже на 4 хвилині влучний удар Дениса Параїла вивів нашу команду вперед. Не встигла команда «Случ» оговтатись, як вже на 17 хвилині другий м’яч влетів у їхні ворота - 2:0 (гол на рахунку Олексія Колеснікова). Наші хлопці мали ще декілька нагод у першому таймі забити, але не пощастило. ФК «Случ» огризався і моментами, і грубою грою, за що на 37 хвилині за другу жовту картку було вилучено їхнього гравця. Перший тайм закінчувався, а інтрига все наростала… Перерва… Голова Федерації футболу Старокостянтинова і головний тренер явно хвилюються. Напевно, згадують матч тижневої давнини, коли після першого тайму вони вели в рахунку також 2:0.

Початок другого тайму. Наші хлопці не збавляють темп, вболівальники їх підганяють, тому що повірили, що зможуть перемогти Старкон. І хлопці не підводять: 55 хвилина- Володимир Соботюк- 3:0, 75 хвилина- Владисав Яворський- 4:0. Градус матчу піднімається до критичного. Тренерський штаб гостей «сивіє», а трибуни стадіону «Юність» женуть «Іскру» забивати 5 гол і робити сенсацію. Але… Але на 80 хвилині в наші ворота суддя призначає пенальті. Інтрига згасає? НІ, це був не день ФК «Случ»- удар, мимо воріт. І вболівальники знову повірили в нашу команду і закликають йти вперед. Наші хлопці зробили все можливе і неможливе, але так і не змогли забити п’ятий вирішальний гол у цій зустрічі, щоб перевести цей матч у овертайм. Матч так і закінчився з рахунком 4:0 на нашу користь.
Честь і хвала гравцям ФК «Іскра» за таку гру, за такий футбол, коли видно, що в них «горіли очі», що хлопці віддавались боротьбі на кожному клаптику футбольного поля, хотіли довести, насамперед собі і вболівальникам, що не все втрачено в цьому протистоянні… Після матчу всі вболівальники, які були присутні на матчі, стоячи вітали футболістів ФК «Іскра» за даний бій, за проявлений характер, за віддачу, за честь носити емблему Клубу.
P.S. Після таких матчів ще більше закохуєшся у футбол, ще більше хочеться займатись і перейматись його проблемами, щоб в кінцевому результаті були такі «валідольні» матчі і щоб вболівальники, стоячи, після кожного матчу вітали своїх футболістів за отримані позитивні емоції.
Результати чергового туру Чемпіонату району з футболу:
ФК «ДЮСШ»- ФК «Зозулинці» 0:2 ФК «Ветеран»- ФК «Святець» 3:0 (технічна поразка за невиїзд)
ФК «Динамо»- ФК «Строки» 3:1 ФК «Волиця»- ФК «Волиця-Польова» (перенесено).