Погода

… Рвуться снаряди, падають міни, передову наших військ накривають рашистські гради, суцільне пекло… Чути крик: «Я ранений … допоможіть!» Тут на допомогу повзе тендітна, відважна парамедик Аліна. Щоб врятувати  нашого бійця, надає першу допомогу, зупиняє страшну кровотечу, дає знеболення і з усіх сил відтягує пораненого  у безпечне  місце, викликає підмогу.

  Голубі, наче озерця очі, світле волосся, симпатичні ямочки на щоках, привітний погляд – це наш бойовий парамедик сержант Аліна  Мельник зі Святця.

23 листопада, Європарламент визнав російську федерацію  державою-спонсором тероризму Цього ж дня росіядовела беззаперечну правдивість цього визначення.Знову здійснила масований обстріл української енергетичної інфраструктури. Цецивільнаінфраструктура, яка забезпечуєелектро- та теплопостачання для мільйонівукраїнськихжінок, дітей та пенсіонерів. Ракетний обстрілпризвів до тимчасовогознеструмленнявсіхатомнихстанцій, більшостітеплових та гідроелектростанцій. Такожураженіоб‘єктиелектропередачі.Через зниженнячастоти в енергосистеміУкраїни на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацювававарійнийзахист, унаслідокчоговсіенергоблоки були автоматично відключені.

Десятий місяць триває повномасштабна агресія російської федерації проти України. Десятий місяць Збройні Сили України протистоять російським загарбникам. Героїзм та мужність українських військових вражає весь світ. З перших днів війни в нашій країні розгорнувся потужний волонтерський рух, українці згуртувалися, аби підтримати наших захисників.

Ще рік тому, напевне, ніхто й не звернув увагу, що на початку грудня три дні підряд відзначаються свята, які дуже поєднані між собою. Бо 5 грудня – це Міжнародний день волонтера, 6 грудня – День Збройних Сил України, а 7 грудня – День місцевого самоврядування. Але у 2022 році все змінилося, змінилися всі ми. Бо і нашу долю випала страхітлива війна, тож об'єдналися ми в єдиному пориві, кожний вносить свій посильний внесок  у нашу велику перемогу: волонтери підтримують українських військових, завдяки їхній підтримці, завдяки підтримці наших західних партнерів, всього цивілізованого демократичного світу  Збройні Сили України героїчно відстоюють Незалежність країни, нашу свободу, вільне, заможне, щасливе майбутнє молодого покоління. Це щасливе майбутнє у великій мірі залежить і від місцевої влади, адже реформа децентралізації  надала громадам унікальні можливості розвитку селам,селищам та містам країни.  Саме розвитку, розквіту, а не занепаду.