Надрукувати
Категорія: №13 від 31.03.2022 року
Перегляди: 186

30 березня, 35 день російсько-української війни, 35 день героїчного спротиву України  проти рашистської орди. 35 день Україна переживає невимовний біль, відчай, горе, жахливі втрати. Але водночас – незрівняний патріотичний підйом, небачену згуртованість, непохитну віру в перемогу над російськими окупантами. Бо ніколи цим страшним оркам не підкорити волелюбний український народ, його віру у мирне майбутнє.

З перших днів війни у Лідихівському старостинському окрузі розгорнувся потужний рух на підтримку Збройних Сил України, місцевої самооборони. Інакше і бути не могло, бо ніхто з жителів Турівки, Червоної Дубини, Лідихівки, Заруддя Строків та Троянівки на міг стояти осторонь всенародної боротьби з ворогом.

Дійсно, з перших днів війни колектив Турівської гімназії переформатував свою роботу з освітньої на волонтерську.

Також ще Антоніна Гуменюк додає, що з початку війни у громаді спостерігається зростання дисциплінованості, відповідальності, панує патріотичний дух.

Ще ж жителі Лідихівського старостинського округу відгукнулися на заклик збирати теплі речі для переселенців, які знайшли прихисток у Теофіпольській територіальній громаді. Бо ж не всі сім'ї просто повернулися додому, чимало й таких, що потребують допомоги. Адже рятувалися від війни, від смерті, тож потрібний і одяг, і взуття, і ковдри.

Галина Тебенько