Погода

На сьогодні Теофіпольська централізована бібліотечна система продовжує реалізовувати проєкт «Бібліотечний простір у житті громади» для Шибенської сільської громади.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки МХП в межах Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Україно!», оголошеного Благодійним фондом «МХП – громаді».

За кошти, які надав Благодійний фонд «МХП – Громаді» в сумі 50 000грн., придбано 3 ноутбуки, телевізор, принтер. Щиро дякуємо благодійному фонду «МХП – Громаді» за можливість реалізувати наш проєкт.

Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев надав співфінансування в сумі 50 000 грн.. За ці кошти було закуплено будівельні матеріали, електрообладнання, меблі, жалюзі, 2 обігрівачі, підключено інтернет.

 Ветерани – це не вік, це стан душі і поклик серця

1 жовтня в нашій країні вшановуватиметься Міжнародний день літніх людей, День ветерана.

Рада організації ветеранів України Теофіпольської громади, первинні ветеранські організації населених пунктів мають певні напрацювання, спрямовані на активізацію діяльності як структурних підрозділів, так і кожного члена зокрема.

У своїй роботі керуємося вимогами Статуту організації ветеранів України, опираємося на підтримку та взаємодію з органами влади, керівниками виробничих підрозділів різних форм власності, іншими громадськими формуваннями.

Дуже гарне, зворушливе свято, яке торкнулося кожного жителя, нещодавно відбулося у селі Малий Лазучин. Сталося це гарного, теплого, погожого дня, на свято зійшлися прихожани каплиці «Зіслання Святого Духа», завітав і отець Теофіпольської римо-католицької церкви Трійці Святої Денис Флік, а також жителі села. Адже цього дня було проведено обряд посвячення скульптури Божої Матері, яку встановили на тому ж місці, де вона стояла. А замовили її за свої кошти родини Віктора Мельничука, Миколи Ющука та Володимира Ющука.

Скульптура Божої Матері була встановлена в нашому селі у 1927 році. З розповідей старожилів нам відомо, що простояла вона до 1936 року. Тоді більшовицька влада руйнувала православні та католицькі храми. Тож місцеві активісти зруйнували нашу святиню, замурували її цементом. Та житель села Іван Малецький знайшов понівечену скульптуру і крадькома поставив її на польському кладовищі. Місце, де вона раніше стояла, в селі ніколи не забували.

Плекають майбутнє

Недаремно вчителя порівнюють з садівником, який невтомно трудиться, ростить сад, дбайливо доглядає кожне деревце. Так і вчитель невтомно, день в день, сіє зерна знань, добра та любові. Бо з цієї праці має вирости молода людина – освічена, самодостатня,  з честю та гідністю, з моральними цінностями, для якої Україна – понад усе.

Тисячі саме таких юнаків та дівчат вийшли з стін Святецької школи, здобули вищу освіту, знайшли своє місце в житті, стали гордістю батьків та рідної школи. І все це  – завдяки вчителям, які навчили їх вчитися, долати труднощі, прищепили наполегливість та відповідальність. Бо завжди у Святецькій школі працювали талановиті педагоги, справжні подвижники, які до останку віддавалися улюбленій роботі та здобували висоти професійної майстерності.