Погода

Виконуємо почесну місію

Працюємо майже пів-століття, аби кожен мешканець району безперебійно мав в домівці газ.
У 2023 році Теофіпольська дільниця АТ “Хмельницькгаз - відзначатиме свій 50-літній ювілей. За цей час зроблено чимало, аби підприємства краю та споживачі безперебійно отримували справжнє благо людства - природний газ. Адже Теофіпольський район - один з небагатьох в області, що газифікований стовідсотково.
На перший погляд, робота газівників невидима, адже ми звикли, що блакитне паливо в домівці є завжди. Однак, за цим справ-жнім благом людства стоїть самовіддана цілодобова праця трудового колективу дільниці.
Тож газовики вдень і вночі, без свят та вихідних працюють, обслуговують газопроводи та обладнання, виїжджають на аварійні виклики, аби доставляти газ як в Теофіполь, так і у найвіддаленіші села району.
Розпочавши у 1968 році з розвозки балонів зі скрапленим газом, у 1973 році газове підприємство стало структурним підрозділом “Хмельницькгазу”.

П’ять років


пліч-о-пліч з людьми

Такою була тема круглого столу, яку присвятили п’ятій річниці відкриття відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Фахівчині Теофіпольського бюро правової допомоги Оксана Біла та Ірина Савчук, за участі волонтера БПД Лілії Яковчук, представників партнерів - Центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей, ЦНАП, сектору пробації, а також юридичного відділу Теофіпольської селищної ради підбили підсумки за 5 років діяльності бюро правової допомоги на Теофіпольщині. На захід запросили і тих, хто працював бюро раніше.
Ось кілька фактів роботи вищезгаданого бюро. З 1 вересня 2016 року до бюро звернулося понад 5 тисяч клієнтів, які отримали юридичні консультації щодо вирішення своїх складнощів у правовий спосіб. З них майже 5 тисяч громадян звернулося за отриманням первинної правової допомоги та близько 300 громадян за отриманням вторинної правової допомоги. По статистиці більшість звернень від жінок, також є звернення від чоловіків та дітей. За віковою категорією переважають громадяни віком від 35 до 60 років.

Неповторне свято

У Святецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів вже традиційно, по-родинному пройшло свято першого дзвоника. У цей день шкільне подвір’я наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, різнокольорових кульок, дитячим щебетанням та посмішками юнаків і дівчат.
На початку свята учні, батьки та вчителі вшанували загиблих героїв та говорили про тридцяту річницю Незалежності України.
Директор школи Наталія Мастій з привітальним словом звернулася до усіх присутніх із побажанням, щоб цей день став стартом надзвичайно пізнавального та успішного року, який запам’ятається та принесе не лише нові знання, але й вірних друзів, позитивні емоції та радість від спілкування. А також вона подякувала усім тим, хто допомагає школі втілювати в життя усі плани та задуми.
Директор ТОВ «Святець» Василь Мастій побажав учням розвиватись і досягати високих результатів у навчанні, натхнення кожному учаснику навчального процесу, також подякував учням за активну допомогу господарству у літній період.

Заслужили   нагороду

Нещодавно з нагоди 30-річчя Незалежності України наш народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці «Відлуння» взяв участь в ХІ обласному фестивалі ветеранських художньо-мистецьких колективів «Роде наш красний, роде наш прекрасний». Ми чудово виконали дві пісні – «Україні» та «Моє село». Отримали схвальну оцінку, були нагороджені дипломом. На фестивалі була святкова, захоплююча атмосфера, тож у нас залишилися дуже гарні відчуття.

Твори добро заради миру

Міжнародний конкурс під такою назвою відбувся напередодні 30-річчя Незалежності України і був присвяченій цій чудовій даті. Учні Теофіпольської дитячої художньої школи взяли у ньому активну участь. Як завжди, старались. І ось, перед святом, прийшло повідомлення з Хмельницького наукового-методичного центру, що наша учениця Аня Мазур виборола Гран-прі. Нагородження відбулося у Хмельницькому на площі Незалежності 24 серпня. І коли, в урочистій обстановці, при камерах телебачення Ані вручили плазмовий телевізор, у неї від хвилювання, радості, здивування виступили сльози на очах і вона, з тремтінням у голосі все повторювала:
- Дякую, я не вірю, я не вірю…
Не менш здивована була і мама дівчинка та її сім’я. Це чудова, працелюбна, багатодітна родина з Турівки, тож такий подарунок дуже доречний.