Надрукувати
Категорія: № 28 від 15.07.2021 року
Перегляди: 402

З 1 липня Ірина Герасімюк призначена директором Базалійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагогічну освіту здобула в Національному Кам'янець-Подільському педагогічному університеті, працювала в Богданівській середній школі Волочиського району,  Базалійській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Базалійським селищним головою, адміністратором ТОВ «Волочиськ-агро».

Ірина Василівна вже поставила перед собою першочергові завдання – переробити внутрішні туалети, замінити умивальники, провести благоустрій території, встановити дитячий майданчик. Вже звернулася до благодійників – благодійного фонду «Ми поруч»  народного депутата України Сергія Лабазюка, директора ПП «Аслан текстиль» Рамазана Шишмана, до базалійських фермерів, співпрацює з Базалійським старостою Катериною Ткачук. Сподівається, що в цьому році будуть освоєні кошти з державного бюджету на заміну решти вікон (частина вже була замінена). А якби ж ще перекриття школи замінити.

Вболіває новий директор і за перевезення учнів, адже з Борщівки доїжджатиме 9 дітей, з Михиринець – 19 та четверо вчителів. У школі навчатиметься 213 учнів, заклад є самодостатнім, тож запровадження фінансової автономії дасть право використовувати частину коштів освітньої субвенції на розвиток.

Галина Тебенько