Друк
Категорія: № 42 від 15.10.2020 року
Перегляди: 104

 

Добрі справи у свято Покрови

Пресвятої Богородиці

Напевне, не могло у цей день, 14 жовтня, на Покрову, у День українського козацтва, у День захисника України не відбутися у нашому містечку якогось справжнього дива, зді-йснення давніх мрій та сподівань. Бо ж стояв вчора сонячний погожий день, поспішали прихожани до храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України на урочисту літургію з нагоди престольного празника Теофіполя.
Радів благочинний, митрофорний протоієрей отець Василь Крисак. Адже завершується будівництво дзві-ниці, сподівається, що на наступному тижні її відкриють.

Бо який же храм без дзвіниці?
- З Божою допомогою робимо таку справу, - казав отець Василь, - практично збудована дзвіниця за кошти голови районної ради Андрія Петринюка, долучився і благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч». Роботи залишилося ще небагато, аби вже взялася погода.
Попрямували отець Василь та Андрій Петринюк на територію КП“Теофіпольський районний стадіон”, адже розташований поруч. Кипіла тут робота: за сприяння народного депутата України Олександра Гереги, за кошти ГО «За конкретні справи» будується футбольний майданчик зі штучним покриттям, незабаром планується і його відкриття. А поруч вже все було готове до відкриття дитячого майданчика та спортивних тренажерів.


- Ще два роки тому,- казав Андрій Петринюк,- я планував саме у цьому місці це зробити, за кошти, вилучені від продажу аварійної будівлі кінотеатру та оглядового колеса. Та через спротив частини депутатів мене не вдалося це зробити. А місце тут прекрасне. Та на моє прохання відгукнувся благодійний фонд «Ми поруч», його директор Віолета Лабазюк. І от за кошти фонду за тиждень був встановлений дитячий майданчик, спортивні тренажери, проведений благоустрій території. Добре, що є такий фонд, адже допоміг реалізувати мій проект. Тепер тут можуть відпочивати батьки з дітьми, гарно проводити свій час. А ще тут є простір, до облаштування якого могли б долучитися благодійники Теофіпольщини, успішні підприємці.
Задоволений був і директор КП «Теофіпольський районний стадіон» Олексій Голодрига. Адже ця територія не використовувалася, а тепер все змінилося в кращу сторону. Мрії збуваються завдяки таким небайдужим людям, як Андрій Петринюк, Олександр Герега, Віолета Лабазюк.
Галина Тебенько