Надрукувати
Категорія: № 41 від 8.10.2020 року
Перегляди: 560

Закликаю проголосувати

за Віктора Лебединського

Я, Юрій Кучерук, 5 жовтня зняв свою кандидатуру на виборах Теофіпольського селищного голови 25 жовтня 2020 року. Зробив це абсолютно усвідомлено на користь іншого кандидата – Віктора Лебединського, який бере участь у виборах від політичної партії «За конкретні справи». І зробив я це задля розвитку Теофіпольської громади, аби не допустити узурпації влади місцевим олігархом Вадимом Лейві, який уособлює собою непрозорість ведення бізнесу, виплату заробітної плати в конвертах, ухиляння від чесної сплати податків, а тепер ще й прагне встановити монополію у політичному середовищі району. Бо ж контролює районні осередки таких політичних партій як «Слуга народу», «За майбутнє» та «Європейська солідарність», у виборчих списках кандидатів у депутати Теофіпольської селищної ради від цих політичних сил – його люди.Розгорнув тотальну виборчу кампанію свого висуванця Михайла Тененева, який став успішним завдяки фінансовим махінаціям, роками обкрадаючи громаду, не сплачуючи податків. Немає сумніву, що його благодійні жести – це крихти, від того, що здобув нечесним шляхом.


То ж, аби припинити свавілля Вадима Лейві, відкидаючи власні амбіції, зняв свою кандидатуру на підтримку Віктора Лебединського, у якого за результатами соціологічного опитування вищий рейтинг. Моя позиція незмінна: буду продовжувати боротьбу задля створення рівних умов для всіх платників податківТеофіпольщини. Адже самодостатньою громада може стати за однієї умови - коли всі будуть по-чесному сплачувати податки.
То ж закликаю всіх, хто мене знає, хто мені повірив, всіх виборців району, на виборах голови Теофіпольської селищної ради проголосувати за Віктора Лебединського та кандидатів у депутати Теофіпольської селищної ради від політичної партії «За конкретні справи».
Юрій Кучерук