Погода

На  шляху  до  вершин знань  та  мудрості

Бібліотечне обслуговування читачів — один із найголовніших напрямків роботи бібліотек, що допомагає задовольнити освітні, інформаційні та культурні потреби людини. Бібліотеки обслуговують найрізноманітніші цільові групи: цифрове покоління, класичних читачів, молодь із різних культур та соціальних прошарків. До кожної з цих категорій читачів бібліотекарі застосовують диференційований підхід та новітні форми обслуговування
Несподівана ситуація, яка склалася внаслідок епідемії коронавірусу, внесла зміни у звичне життя бібліотек.Проводиться робота з фондом, складаються акти для списання. Готується рекомендаційна бібліографія: створюються рекомендаційні списки літератури, буклети. Центральна районна бібліотека підготувала Історико – краєзнавче видання «Тут, у подільськім краї, квітне мій Теофіполь», провела конкурс власних поетичних творів про місто Теофіполь та підготувала збірку «Чарівне місто над Полквою».

Вклоняємось доземно вам!

Заметіль лягла на скроні,
а морщинки на чоло,
не забудемо ми ніколи
вашу ласку і тепло.
Той перший дзвінок,
що звав на урок
школу в осіннім цвіту,
тривогу, як нас вели мами в клас
і вас молоду-молоду.
Знову осінь прийшла на нашу землю: пахнуть айстри і жоржини, жовтіє і падає листя, у вирій відлітають птахи, до школи поспішають діти.
У цю пору року гордою ходою крокує до нас День вчителя.

Справа


його життя

Василь Романюк закінчив Волицьку восьмирічну школу, і в його трудовій книжці записане лише одне місце роботи – Волицька восьмирічна школа (згодом ЗОШ І-ІІ ступенів). Чим викликана така вірність рідній школі, отчому краю?
- На мій професійний вибір вплинув наш прекрасний вчитель математики Сергій Григорович Мороз,- розказує Василь Дмитрович, - це мій гідний наставник і я завжди за це йому вдячний. Я закінчував школу у 1978 році, треба визнати, що це був час, коли професія вчителя була досить популярною. То ж вступив до Кременецького педагогічного училища, здобув спеціальність вчителя трудового навчання та креслення. Почував себе щасливим, самодостатнім, незабутніми були студентські роки.