Надрукувати
Категорія: № 33 від 13.07.2020
Перегляди: 527

МОЛОДІЖНИЙ,  ПРАЦЕЛЮБНИЙ

Роки беруть своє, і тому я часто звертаюся по стоматологічну допомогу в зубний кабінет ПП «Сорока М. М.», що в Теофіполі поруч з автобусною станцією. Користуюсь послугами цього медичного пункту вже не один рік. І щораз переконуюсь, що працюють тут майстри своєї справи. Незважаючи молодий вік, їхній професійності може позаздрити навіть маститий док.
А ще тут панує чуйне, ввічливе, делікатне ставлення до пацієнтів, які постійно залишають стоматологічний кабінет з вдячністю. В цьому заслуга всіх і кожного зокрема. Скажімо, реєстратор Інна Луцик завжди зустріне вас тут зі щирою, привітною усмішкою на обличчі. Що треба – розповість, підкаже, пояснить. А якщо необхідно, то й бахіли допоможе вдягти. Дуже чемна і порядна з людьми Інна Анатоліївна. До пари їй і медсестра Віра Тара-рієва: свої службові обов’язки виконує бездоганно.


Сповна віддаються своїй роботі зубні гігієністи Михайло Сорока, Ольга Швед, Павло Ващук, який не так давно влився в цей молодіжний і працьовитий колектив, замінивши тут Вікторію Дисенко, котра вийшла в декретну відпустку. Гарно відгукуються пацієнти і про зубного техніка Романа Лірука. На його роботу претензії від пацієнтів не надходять.
Доречно сказати, в цьому стоматологічному кабінеті діє також дентальний рентгенапарат, яким досконало володіють Михайло Сорока і Павло Ващук.
Аби хтось не подумав, що це реклама, то, будь ласка, відвідайте зубний кабінет ПП «Сорока М. М.» і ви в цьому переконаєтесь. Бо, хоча цей колектив молодий за віком, але за професійною вдачею – той, що треба.
Володимир РУБАШЕВСЬКИЙ, смт.Теофіполь