Погода

У День скорботи

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обі-рвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українськудомівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.
22 червня, у  День скорботи і вшануванняпам’яті жертв війни в Україні, Теофіпольщина вшанувала пам’ять загиблих у найкривавішій війні.

Голова райдержадміністрації Олена Ковцун, голова районної організації ветеранів Володимир Кобера,його заступник Андрій Рудюк, голова громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолій Стучинський, начальник районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницйької області Сергій Гринюк поклали квіти до пам’ятника  Пресвятій Богородиці (пам’ятного знаку захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України) та Вічного вогню (на фото), меморіального комплексу воїнам-визволителям, запалили лампадки.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і донькиукраїнського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчнійборотьбі.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!
Прес-служба
районної ради
ветеранів