Погода

Правда брехню переможе

29 травня цього року Теофіпольське ВнП Красилівського ВП ГУН поліції у Хмельницькій області надіслало нам повідомлення за підписом начальника підполковника поліції Сергія Дулепова про те, що за результатом розгляду звернення щодо можливого вчинення незаконних дій сільським головою та депутатами Кунчанської сільської ради УІІ скликання під час прийняття рішень у сфері земельних відносин на сесії 24.03.20 р. майор поліції Андрій Мельничук виніс рішенняґпро відсутність у діях голови та депутатів Кунчанської сільської ради складу будь-якого адміністративного чи кримінального правопорушення( злочину).
Тому 2 червня 2020 року ми змушені були звернутися до Теофіпольського районного суду із скаргою про бездіяльність органу досудового розслідування, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


У ході судового розслідування, яке відбулося 4 червня, ми члени ініціативної групи, свої вимоги підтримали, тому, що в діях сільського голови і депутатів, які голосували за передачу земельних ділянок собі та своїм найближчим особам, вбачаємо склад злочину, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України.
Судом було встановлено, що Теофіпольським відділом поліції не було внесено відомостей до ЄРДР, хоча відповідно звернення-повідомлення про злочин, у якому наведено достатньо обставин, які можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, а діючим КПК України не передбачено здійснення дослідчої перевірки за заявами, тому має бути розпочате досудове розслідування.
Теофіпольський районний суд в особі судді Андрія Самойловича зобов’язав поліцію району внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення відповідно до колективних звернень жителів с. Кунча та с. Дмитрівка.
Хочеться надіятися, що слідчий, який буде займатися цією справою, буде дотримуватися чинних Законів держави, чесно і добросовісно виконає свою роботу.
Людмила Таранчук