Погода

 

Дорога  до  матері

9 січня  Ганна  Григорівна  Хавка  з  Червоної  Дубини  відзначила своє 95-річчя. Писали  ми  про  неї  п’ять  років  тому,  з  нагоди дев’яносторічного ювілею. Та за цей час  майже  не  змінилася, така  ж  говірлива,  все  пам’ятає, про всіх  у  Червоній  Дубині  та Турівці  достеменно  знає. То ж  її чудова  пам’ять  та  світлий розум  у  такі  високі  літа  просто  вражають.  А ще – її  життєрадісність,  дотепність,  відкритість,  щира  любов  до  життя та  людей. 

Аби привітати довгожительку, завітали цього дня до неї голова районної ради Андрій Петринюк, начальник інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату районної ради Ганна Кондратюк, Турівський сільський голова Антоніна Гуменюк, секретар сільської ради Тетяна Чорненька, соціальний працівник Валентина Ляшук. Вітали, зичили доброго здоров’я, промовляли душевні, теплі слова. Ще ж Антоніна Гуменюк передала вітання та подарунок від керівника відділку № 8 ТОВ «Україна-2001» Віктора Стецюка.
Почувала себе ювілярка, ця маленька жінка, невтомна трудівниця, берегиня дружної родини Хавків радісною та щасливою.

Головне – не бути

 

байдужими

 

 

Як ми вже повідомляли, з 8 серпня 2019 року т.в.о. начальника Теофіпольського відділення поліції був призначений підполковник Сергій Дулєпов, оскільки попередній начальник Сергій Стучинський був призначений т.в.о. начальника Красилівського відділу поліції. 

Розкажіть спочатку про себе: звідки, де до цього працювали?
- Мені 37 років, родом я зі Старої Синяви, виріс у родині міліціонера, мій батько, більше 30 років працював в органах внутрішніх справ, він ветеран ОВС. То ж і я пішов його стежкою, у 2005 році закінчив юридичний факультет Національної Академії Міністерства Внутрішніх Справ за спеціальністю слідство.
Працював у Старій Синяві слідчим, старшим слідчим, заступником начальника-начальником слідчого відділення, а з 11 травня 2018 року – начальником Старосинявського відділення поліції. 06.08. 2019 керівництво Головного Управління Національної поліції України в Хмельницькій області так вирішило, що я маю очолити колектив Теофіпольського відділення поліції.

ЩОБ  ПАМ’ЯТАЛИ

 

Олег Трачук із Святця уже не розповість мені особисто про те, як проходила його дійсна строкова служба в маловідомому колись для нього дуже далекому Афганістані. А не мовить мені жодного слова з тієї причини, що 26 травня 2010 року, коли виповнилося чоловікові лишень 42 роки і 16 днів, він відійшов у потойбічні світи.
Тому про Олега Трачука розповідає його рідна сестра Лідія Миколаївна. Оповідає все те, що знає про брата, про що він розповідав їй особисто та доповнювали його бойові друзі… Прикладаючи раз-у-раз хустинку до очей з непрошеною сльозою, сестра з ніжністю викладає мені під авторучку цікаві й зворушливі рядочки на папері…

А минуло вже десять років

 

14 січня 2010 року у Волиці відбулося відкриття нового сучасного приміщення Волицької ЗОШ І-ІІ ступенів. З того дня 92 волицьких школярів стали навчатися у новій чудовій школі – з світлими класними кімнатами, зручними меблями, спортивною та актовою залами, лінгафонним та комп’ютерним класами, їдальнею та майстернею. Стала школа справжньою окрасою-перлиною села. Розпочав будівництво школи ще у 1991 році тодішній голова місцевого колгоспу Петро Андрійович Кравчук, великий патріот Волиці та Волиці-Польової, адже до того вже збудував дитячий садок у Волиці, середню школу у Волиці-Польовій. А продовжив справу свого батька, посприяв завершенню будівництва, яке розтягнулося на довгих 18 років, його син Василь Петрович Кравчук. Адже задля цього пішов у політику, був головою Теофіпольської райдержадміністрації, головою Теофіпольської районної ради, народним депутатом України VI –VII скликань.
З того часу минуло вже десять років. То ж з нагоди такої гарної події у Волицькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися зворушливі урочистості.